هتل کوثر کیش

هتل کوثر کیش یکی از هتل های تک ستاره جزیره زیبای کیش می باشد که در نوار ساحلی جزیره قرار گرفته است. این هتل از مرکز شهر دور بوده و برای گردشگران تور کیش که می خواهند از هیاهوی شهر و شلوغی دور باشند مناسب می باشد. البته هتل کوثر کیش به یکی از مراکز تفریحی و گردشگری مهم کیش یعنی پارک دلفین ها نزدیک می باشد. این هتل دارای 24 اتاق می باشد که شامل اتاق های 2 تخته ، 3 تخته و 5 تخته با 65 تخت خواب پذیرای گردشگران تور کیش نیز می باشد. هتل کوثر کیش تا فرودگاه تنها 10 دقیقه و با مرکز شهر 15 دقیقه فاصله دارد. از امتیازات هتل می توان به داشتن ساحل اختصاصی و قیمت مناسب هتل برای گردشگران تور کیش اشاره کرد. 

 KUSARKISH1JPG.jpg

KUSARKISH2JPG.JPG

جهت رزرو و خرید تور کیش  و اطمینان حاصل کردن  از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

هتل پردیس کیش

هتل پردیس کیش یکی از هتل های تک ستاره جزیره کیش می باشد. این هتل با توجه به تک ستاره بودن ولی از امکانات خوبی برای گردشگران تور کیش برخوردار می باشد. هتل پردیس کیش دارای اتاق های دو تخنه ، سه تخته و چهار تخته می باشد. از جمله امکانات هتل می توان به رستوران ، کافی شاپ ، نماز خانه ، یخچال ، تلویزیون ، وای فای ، لابی و ..... برای گردشگران تور کیش اشاره کرد. همچنین فاصله هتل پردیس کیش تا دریا 20 دقیقه می باشد. 

pardis_kish1jpg.jpg

pardis_kish2jpg.jpg

جهت رزرو و خرید تور کیش  و اطمینان حاصل کردن از بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هتل خیام کیش

3.jpg

هتل خیام کیش ازهتل های تک ستاره جزیره زیبای کیش است که جز هتل های ویلایی می باشد و در نوار ساحلی کیش قرار دارد. همچنین قابل توجه مسافرانی که به دنبال هتل ارزان و مناسب هستند می باشند. از مزیت های این هتل می توان به نزدیک بودن آن به مکان های دیدنی ساحل و اسکله تفریحی اشاره کرد که پذیرای مسافران تور کیش می باشد.

.jpg

 

هتل گلدیس کیش

هتل گلدیس کیش از هتل های 2 ستاره جزیره کیش می باشد که در سال 1369 در زمینی به مساحت 6500 متر مربع برای گردشگران تور کیش احداث شده است. این هتل تا فرودگاه تنها 10 دقیقه و با مرکز شهر 5 دقیقه فاصله دارد. هتل گلدیس کیش دارای اتاق های 2 تخته ، 3 تخته و 4 تخته می باشد که همه اتاق ها مجهز به یخچال ، تخت خواب ، تلویزیون و ... می باشند. این هتل برای گردشگران تور کیش دارای رستوران و فضای سبز نیز می باشد. 

 دیگر خدمات و امکانات هتل گلدیس کیش :

لابی ، مینی بار ، کافی شاپ ، خشکشویی و ....

 

 

 

 جهت رزرو و خرید تور کیشو اطمینان حاصل کردناز بهترین قیمت ها با بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 

هتل ققنوس کیش

1.jpg

هتل ققنوس کیش ازهتل های تک ستاره زیبای کیش است و دارای اتاق های 4 و 5 تخته می باشد. هزینه پایین این هتل نسبت به سایر هتل های موجود در کیش و همچنین مناسب بودن موقعیت مکانی این هتل در مرکز کیش از جمله مزیت های این هتل محسوب می شود. هتل ققنوس کیش از ساحل کیش، مرکز خرید زیتون و فرودگاه به مدت 10 دقیقه فاصله دارد و میزبان میهمانان تور کیش می باشد.اتاق های این هتل دارای امکاناتی نظیر تلویزیون lcd صفحه تخت، وسایل سرمایشی و گرمایشی، اتاق های نورگیر و دارای مبل برای نشستن میباشند.

آدرس :کیش، میدان امیر کبیر، پشت هتل صدف، جنب هتل شایلی

2.jpg