مرکز خرید پردیس کیش

مراکز خرید پردیس کیش با دو شعبه در زمینه عرضه پوشاک در کیش فعالیت دارند. اگر چه قیمت‌های این بازار به نسبت سایر مراکز خرید بالاتر است، اما تمام اجناس و محصولاتی که در این پاساژ به فروش می‌رسند، از میان برندهای معروف بین المللی است.

 

 

fghfgj.jpg

dfg.jpg

فروشگاهها و واحدهای تجاری مرکز خرید پردیس یک دارای انواع مختلف وسايل صوتي وتصويري،پوشاک کودک و بزرگسال، لوازم آرایشی و بهداشتی، برندهای مختلف تلفنهاي همراه،كيف وكفش، ساعت، مكمل هاي غذائي،لوازم ورزشی،اسباب بازی فروشی، سيستمهاي كامپيوتري، تعميرات موبايل، آژانسهای مسافرتي، شعب بانکهای دولتی وخصوصی، یک رستوران، یك چایخانه سنتى و یك کافی‌شاپ و كافی‌نت و شرکت بیمه خدمت‌رسانی به مسافران تور کیش را برعهده دارند.

q33.jpg

rtyh.jpg

مرکز خرید پردیس دو کیش علاوه بر غرفه ها و واحدهای تجاری، دارای 10 واحد اداری می باشد. مرکز خرید پردیس دو کیش در 4 طبقه احداث شده است و به هشت دستگاه پله برقی، هفت دستگاه آسانسور معمولی و دو دستگاه آسانسور شیشه ای مجهز گردیده است. مرکز خرید پردیس دو کیش با دارا بودن امکانات قابل قبول و مغازه های متعدد و متنوع، جزو یکی از لوکس ترین بازارها و مراکز خرید کیش محسوب می گردد و شما می توانید خریدی آرام و مطمئن در این مرکز خرید داشته باشید.

2q3rfe.jpg

yhth.jpg